LiepU
LiepU

Par mums

Liepājas Universitāte ir lielākais zinātnes un izglītības centrs Latvijas rietumos – Kurzemē. Tā ir dibināta 1954. gadā, un universitātes statusu augstskola ieguva 2008. gadā. Šobrīd Liepājas Universitātes četrās fakultātēs – Dabas un inženierzinātņu fakultātē, Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātē, Pedagoģijas un sociālā darba fakultātē, kā arī Vadības un sociālo zinātņu fakultātē – izglītību iegūst vairāk nekā 1500 studentu. Atsevišķos studiju virzienos (valodniecībā, mākslā, pedagoģijā) universitāte piedāvā pilna cikla studijas bakalaura, maģistra un doktora līmenī.

Liepājas Universitātes galvenā ēka atrodas pašā Liepājas centrā –līdzās Rožu laukumam. Trešā lielākā Latvijas pilsēta Liepāja ir viegli sasniedzama no galvaspilsētas Rīgas, braucot ar autobusu, vilcienu vai lidojot ar lidmašīnu. Liepāja viesus sagaida ar kvalitatīvu kultūras dzīvi, sirsnīgiem ļaudīm un viesmīlīgām kafejnīcām un restorāniem. Īpašu auru tai piedod jūras tuvums, kas dāvā mums siltus rudeņus un jaukas vasaras. Liepājnieki mīl baudīt kultūras pasākumus, pavadīt laiku nesteidzīgās sarunās un uzņemt viesus. Gaidām jūs Liepājā!

Kontaktinformācija

Liepājas Universitāte
Izglītības zinātņu institūts
Tālr: (+371) 63407748
e-pasts: izi.konference@liepu.lv

Rekvizīti

Liepājas Universitāte
Reģ. Nr. 90000036859
Lielā iela 14, Liepāja, LV – 3401
Banka: Valsts kase
Bankas kods: TRELLV22
Konts: LV45TREL9150190000000

Maksājuma mērķis: 21490 dalībnieka vārds, uzvārds, personas kods, dalības (vai publikācijas) maksa konferencē “Izglītības kvalitātes dimensijas zināšanu sabiedrībā”